Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Daň z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti a funkčního požitku 2

28.11.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:27:17

Druhý díl videosemináře je věnován podrobnému rozkladu tiskopisu „Prohlášení poplatníka daně z příjmu fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků“, kdy po vyplnění poplatníkem a ověření plátcem daně – zaměstnavatelem má poplatník – zaměstnanec nárok na slevy na sebe, a dále daňové zvýhodnění na děti.

Kapitoly videa

Pozornost bude věnována především dokladování nároku na jednotlivé slevy a daňové zvýhodnění na děti poplatníka. Také si s pomocí názorných příkladů přiblížíme postupy výpočtu zálohové daně po odpočtu měsíčních slev a daňového zvýhodnění. Zaměříme se i na názorné příklady výpočtu slev a daňových zvýhodnění až po čistou mzdu a  na problematiku ročních slev a daňového zvýhodnění spolu s vyúčtováním roční zálohové daně.

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Mzdové účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle