Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Dopady nového občanského zákoníku do pracovněprávních vztahů VI (Zajištění a zánik závazků)

20.3.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:02:05

Poslední díl série videoseminářů se věnuje například prodlení, prominutí dluhu, výpovědi, odstoupení od smlouvy, zajištění závazku, a mnoha dalším tématům.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen pro personalisty, manažery lidských zdrojů, specialisty v oblasti práce a mezd, vedoucí zaměstnance. Soukromý i veřejný sektor. Seznámení Vás se změnami, které k 1. lednu 2014 přineslo do oblasti pracovněprávních vztahů přijetí nového občanského zákoníku a doprovodná novela zákoníku práce, tentokráte se zaměřením na prodlení, prominutí dluhu, výpovědi, odstoupení od smlouvy, zajištění závazku, a mnoha dalším tématům. 

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se přednáškové, lektorské a poradenské činnosti v oblasti pracovního práva a personalistiky. Zaměřuje se rovněž na problematiku kolektivního vyjednávání a sociálního dialogu, včetně sociálního dialogu na úrovni Evropské unie.

Publikuje v odborném tisku a je autorem řady publikací v oblasti pracovního práva, včetně komentářů k zákoníku práce.

e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Mzdové účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle