Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

DPH u poskytování jednotlivých služeb v rámci EU a s třetími zeměmi II

24.2.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 02:04:52

Druhá část semináře, který Vás seznámí se všemi zásadami při poskytování a přijímání služeb v rámci EU a s třetími zeměmi.

Kapitoly videa

Poskytování služeb je upraveno v § 9, 10 – 10k, 51 – 62, 67 - 70 ZDPH. Podstatné pro určení, zda se bude jednat o zdanitelné plnění nebo plnění osvobozené od daně nebo o uplatnění reverse charge je správné posouzení služeb z hlediska názvu a obsahu a stanovení místa plnění. Ne jenom s tím Vás seznámí tento videoseminář. 

Lektor

JUDr. Svatopluk Galočík

Specialista na problematiku DPH a obchod mezi státy EU a třetími zeměmi. Vystudoval PF UK v Praze a mezioborové studium na VŠE v Praze. Pracoval u Celní správy, v letech 1991 - 1993 působil na GŘ cel. V letech 1993 - 2004 působil v legislativě na MF na odboru nepřímých daní, konkrétně na oddělení DPH. Vzhledem k předchozímu zaměstnání u Celní správy měl v kompetenci na MF oblast DPH při dovozu, vývozu, mezinárodní přepravy a služeb a při přípravě legislativy ke vstupu ČR do EU se zabýval intrakomunitárními vztahy u služeb a zboží. Od roku 2014 je finančním poradcem jako OSVČ.

e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Daně a účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle