Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Důchodové pojištění, úkoly zaměstnavatelů 2017 II. část

26.5.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:58:13

Prostřednictvím tohoto videosemináře seznámí odborník na danou problematiku Zdeněk Křížek posluchače s problematikou důchodového pojištění, především s povinnostmi, které mají v roce 2017 při jeho provádění zaměstnavatelé.

Kapitoly videa

K hlavním povinnostem zaměstnavatelů při provádění důchodového pojištění patří dle ustanovení § 35a Zákona 582/91 Sb. především povinnost vést potřebné záznamy o skutečnostech rozhodných pro nárok na dávky důchodového pojištění, jejich výši a výplatu, předkládat je orgánům sociálního zabezpečení a písemně hlásit změny v těchto rozhodných skutečnostech - do o s m i dnů - neurčí - li zákon jinak.

Videoseminář je určen pro:

mzdové účetní, personalisty, vedoucí pracovníky, podnikatele – budoucí zaměstnavatele

Obsah tohoto videosemináře:

  • důchodová problematika v roce 2017
  • základní povinnosti zaměstnavatelů

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Mzdové účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle