Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Elektronická evidence tržeb (EET) - účetní a daňový pohled aneb pravidla a principy upravené zákonem o evidenci tržeb I.

5.9.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:56:02

V rámci prvního dílu videosemináře na téma "Elektronické evidence tržeb (EET) - účetní a daňový pohled" budou jeho účastníci detailně seznámeni s pravidly platnými pro elektronickou evidenci tržeb tak, jak jsou upraveny zákonem o evidenci tržeb. Celým videosemináře bude účastníky provázet odborník na danou problematiku a oblíbený lektor - Tomáš Líbal.

Kapitoly videa

Evidence tržeb bude spuštěna v první fázi od 1. prosince 2016 pro podnikatelské subjekty podnikající v oblasti ubytovacích a stravovacích služeb, další fáze budou následovat až do poloviny roku 2018, kdy budou e-tržby zavedeny plošně. Registrace pro povinné subjekty bude spuštěna již 1. září 2016. Připravte se včas, neponechejte nic náhodě!

Tento videoseminář je určen:

pro všechny, kteří se připravují na elektronickou evidenci tržeb.

Cíl videosemináře:

Tento videoseminář si dává za cíl seznámit účastníky s pravidly platnými pro elektronickou evidenci tržeb jak jsou upraveny zákonem o evidenci tržeb.

Obsah 1. dílu videosemináře:

  • Právní úprava EET, zdroje informací a způsob fungování EET
  • Kdo a co nepodléhá EET
  • Postupný náběh EET
  • Evidovaná tržba a rozhodný příjem

Lektor

Tomáš Líbal

Tomáš Líbal

Od roku 1991 působí jako účetní poradce a lektor. Bohaté zkušenosti ze své konzultační činnosti přenáší i do seminářů, které lektorsky zajišťuje. Jako autor a spoluautor napsal řadu odborných publikací a článků. Přednáší v řadě veřejných vzdělávacích akcích, tak i na zakázkových seminářích pro renomované auditorské společnosti, banky, ministerstva a další podnikatelské subjekty.

e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Daně a účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle