Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Opravné položky 2015

26.8.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:19:44

Cílem tohoto videosemináře je podrobný rozbor daňových a účetních možností řešení nedobytných pohledávek za pomoci opravných položek a odpisů pohledávek.

Kapitoly videa

Hlavním cílem videosemináře "Opravné položky 2015" je podrobný rozbor daňových a účetních možností řešení nedobytných pohledávek za pomoci opravných položek a odpisů pohledávek. V průběhu videosemináře se budeme rovněž podrobněji zabývat novinkami z této oblasti, které se projevily v roce 2015. 

Videoseminářem účastníky provede oblíbený lektor a odborník na danou problematiku - pan RNDr. Ivan Brychta.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Soubory ke stažení

Opravne polozky 2015.pdf 0.15 MB
e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Daně a účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle