Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Problematika pracovních úrazů, jejich řešení a následný výpočet jednotlivých náhrad za újmu na zdraví ve smyslu Zákoníku práce v roce 2017

27.7.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:16:20

Videoseminář se Zdeňkem Křížkem, který Vás seznámí se základními právními předpisy vztahujícími se na problematiku pracovních úrazů a nemocí z povolání, dozvíte se, co přesně znamená pojem pracovní úraz a evidence pracovních úrazů, pojem nemoc z povolání, jaké jsou povinnosti zaměstnavatelů v úrazovém pojištění, lhůty, možné sankce za nedodržení lhůt, odvod pojistného na úrazové pojištění, lhůty při samotném odškodnění pracovním úrazu a nemoci z povolání, druhy náhrad škod při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání, jejich výpočet, plnění. Náhrada škody pozůstalým.

Kapitoly videa

Obsahem tohoto videosemináře Zdeňka Křížka jsou: základní právní předpisy vztahující se na problematiku pracovních úrazů a nemocí z povolání, pojem pracovní úraz a evidence pracovních úrazů, pojem nemoc z povolání, povinnosti zaměstnavatelů v úrazovém pojištění, lhůty, možné sankce za nedodržení lhůt, odvod pojistného na úrazové pojištění, lhůty při samotném odškodnění pracovním úrazu a nemoci z povolání, druhy náhrad škod při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání, výpočet, plnění. Náhrada škody pozůstalým.

Lektor

Zdeněk Křížek

Zdeněk Křížek

je absolventem obchodní akademie. Do roku 1998 působil na České správě sociálního zabezpečení v řadě vedoucích pozic. Od roku 1999 je osobou samostatně výdělečně činnou - vedení personalistiky a mzdového účetnictví pro malé organizace a organizace. Kromě této práce se od roku 2002 věnuje lektorské a poradenské činnosti v předmětné problematice. Své bohaté zkušenosti úspěšně uplatňuje při vedení seminářů a kurzů pro začínající mzdové účetní a personalisty.

Soubory ke stažení

Problematika pracovnich urazu.pdf 0.96 MB
e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Mzdové účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle