Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Změny v daních z příjmů 2017/2018 - II. část

28.2.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:48:52

Ucelený přehled změn v zákoně o daních z příjmů pro roky 2017 a 2018 se zdůrazněním změn přijatých daňovým balíčkem (zákon č. 170/2017 Sb.).

Kapitoly videa

Videoseminář je určen

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Cílem videosemináře je

ucelený přehled změn v zákoně o daních z příjmů pro roky 2017 a 2018 se zdůrazněním změn přijatých daňovým balíčkem (zákon č. 170/2017 Sb.). Výklad bude rozdělen do dvou částí, tento on-line seminář je druhým ze dvou.

Obsah videosemináře

  • změny jen u právnických osob (osvobození bezúplatných příjmů vybraných veřejně prospěšných poplatníků, zásadní změny pro rodinné fundace, změny v podmínkách snížení základu daně podle § 20 odst. 7, rozšíření vymezení mateřských společností a další),
  • společné změny u majetku a leasingu (úprava vymezení majetku a jeho ceny, změny v odpisování u nehmotného majetku, při nabytí spoluvlastnických podílů, pro technické zhodnocení provedené podnájemcem, nové vymezení změny u finančního leasingu a jeho předčasné ukončení),
  • společné změny v daňových a nedaňových nákladech/výdajích,
  • související výklady správce daně, ilustrace na příkladech.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Soubory ke stažení

180212_zmeny_ZDP_II.pdf 0.2 MB
e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Daně a účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle