Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Ukázka obsahu:

Změny v DPH od 1.1.2016 - 2. část

26.1.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:49:25

Druhá část video semináře na téma "Změny v DPH od 1.1.2016" se bude věnovat praktickým dopadům změn v zákoně o DPH v roce 2016. Celým seminářem bude účastníky provázet odbornice na danou problematiku - Ing. Jana Kolářová.

Kapitoly videa

Druhá část video semináře na téma "Změny v DPH od 1.1.2016" se bude věnovat praktickým dopadům změn v zákoně o DPH v roce 2016. Podrobněji se v této části budeme věnovat tématům: dodání pozemků a jiných nemovitých věcí, elektronická forma podání nebo rozšíření režimu přenosu daňové povinnosti.

Video seminář je určen především účetním, pracovníkům ekonomických či finančních úseků firem. Tedy těm, kteří se s problematikou DPH potkávají ve své každodenní praxi.

Lektor

Ing. Jana Kolářová

Ing. Jana Kolářová

je daňovou poradkyní. Vystudovala Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Je členkou Sekce daně z přidané hodnoty a Sekce daně z příjmů právnických osob Komory daňových poradců ČR. Specializuje se na poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty, daně z příjmů právnických osob a u transakcí s podniky (fúze a jiné typy přeměn, vklady a prodeje podniku). V současné době pracuje pro poradenskou společnost se sídlem v Praze.

Soubory ke stažení

Zmeny DPH od roku 2016 - 2. cast.pdf 1.92 MB
e-mailem
odkaztisknout
Normální Velké Obří

záložkyPoznámka

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulů:
Živnostník - Daně a účetnictví | Živnostník - Komplet

 

Máte dostupný modul:
%usermoduletitle